قالب اینستاگرام – قالب لایه باز اینستاگرام

قالب اینستاگرام

قالب اینستاگرام یا لایه باز پست و استوری اینستاگرام در حقیقت یک قالب و تمپلیت از پیش طراحی شده و قابل ادیت برای افراد و ادمین هایی است که در اینستاگرام فعالیت میکنند و برای نظم بخشیدن و انسجام بیشتر در استایل کلی پیج و پست ها و استوری صورت میگیرد.بر اساس نوع پیج و زمینه ای که ادمین فعالیت میکند باید قالب های مناسب خریداری شود.برای مثال پیج های فروشگاهی باید از قالب اینستاگرام فروشگاهی استفاده کنند تا بتوانند همه اطلاعات مورد نیاز کاربران درباره محصول یا خدمات قابل ارائه را در اختیار آنها قرار دهند.اطلاعاتی مانند قیمت ، سایز ، رنگ و… در قالب های اینستاگرام در دسترس کاربران قرار می گیرد و به این صورت هم تعامل کاربران با پیج بالا می رود و هم فروش پیج افزایش می یابد.

انواع قالب برای اینستاگرام

قالب های مختلفی برای پیج های اینستاگرام وجود دارد به طوری که میتوان برای هر زمینه کاری در اینستاگرام یک قالب جدا طراحی کرد و اصولا استفاده از قالب های یونیک و اختصاصی برای پیج ها می تواند جذاب تر باشد و کاربران در خاطراش بماند و در نهایت جذب پیج و به فروش ختم می شود.

یا برای پیج های خدماتی مانند آرایشگاه و یا تحلیل ارز دیجیتال و … می توانیم قالب جدا و خصوصی طراحی کنیم .این موضوع برای پیج های شرکتی و برند ها نیز صدق میکند و بر اساس نوع برند و رنگ برند می توان قالب های یونیک طراحی نمود.اگر توانایی طراحی قالب ها را با فتوشاپ یا هر برنامه دیگری ندارید می توانید آن ها را از سایت های آنلاین مانند آرتیک خریداری کنید.

خرید قالب اینستاگرام

با توجه به آن چیزی که قبلا گفتیم ممکن است کاربرانی باشند که دانش کافی برای طراحی در نرم افزار هایی مانند فتوشاپ را نداشته باشند یا به هر دلیل تایم یا ایده ای برای طراحی قالب اینستاگرام نداشته باشند.بنابراین می توانند از سایت های فروش قالب اینستاگرام خواه به صورت لایه باز و خواه به صورت png برای ادیت در اپلیکیشن های موبایل ، قالب را خریداری کنند.بر اساس نوع نیاز میتواند آنها را خریداری کنید.

قالب اینستاگرام

بهترین روش های جذب مخاطب با قالب اینستاگرام

در ابتدا متذکر می شویم که راه های زیادی و اساسی برای جذب مخاطب در پیج های اینستاگرام وجود دارد که یکی از این روش ها سازماندهی صفحه با استفاده از قالب های اینستاگرام خاص است. به عنوان مثال قالب های اینستاگرام در پیج های حرفه ای مانند دیجیکالا مگ، لیون کامپیوتر، زومیت و دیجیاتو و آرتیک و …. آیا دیده اید. تمامی پیج های حرفه ای که در اینستاگرام فعالیت می کنند دارای قالب های خاص و حرفه ای هستند که شخصیت صفحه را نشان می دهند که در کنار یکنواختی و نظم در پست های صفحه می توان در پیام های صفحه به یاد ماند. تماشاگران و تعامل بیشتر با کاربران از دستاورد های این قالب هاست.
امروزه صفحات بدون قالب خاص دیگر متعلق به اینستاگرام نیستند و هر صفحه ای که نیاز به تعامل با مخاطب دارد نیاز به یک قالب و یک برنامه کلی برای ارائه صفحه خود دارد این اولین راه است. کسب و کار و جذب مخاطب و فالوور اینستاگرام برای صفحات نیازمند قالب های حرفه ای چه به صورت قالب لایه باز اینستاگرام و چه به هر صورت دیگر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *